enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню
  Завдання та функції

  Завдання та функції

  Відділу доуніверситетської підготовки та сертифікаційної освіти

  1. Проведення комерційних курсів із вивчення пакетів прикладних програм для автоматизації економічних розрахунків, моделювання та аналізу, прогнозування, вирішення питань управління матеріальними та фінансовими потоками у сфері логістики, зберігання великих об'ємів даних, інформаційного обміну із зовнішніми інформаційними системами, спеціалізованих пакетів автоматизації бухгалтерського обліку "1С: Бухгалтерія", "Парус", "Акцент" та інші.

  2. Формування у бухгалтерів практичних знань у галузі побудови і функціонування інформаційних систем і комп'ютерних технологій та можливостей їх використання в обліку, аналізі та аудиті.

  3. Вивчення "офісних" технологій базового продукту фірми Microsoft - MS Office та спеціалізованих програм автоматизації бухгалтерського обліку, а також вивчення мови програмування Java (термінологічний аспект на базі англійської мови).

  4. Забезпечення організаційних, фінансових та матеріальних умов для проведення соціально-психологічного навчання (навчально-методичні семінари, тренінги, лекції, консультації, дослідження тощо).

  5. Вивчення англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, латинської, угорської, польської, чеської та ін. мов, а також української та російської мов як іноземної для різної категорії слухачів з різним рівнем підготовки.
  MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
  Precarpathian university.Ukraine.