enruen
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
Система безперервного навчання -                    
           якісна освіта впродовж життя
 

Підготовчі курси
Дистанційне навчання
Перепідготовка фахівців
Платні курси та тренінги
Інформаційна панель
Відобразити головне меню
  Історія

  Центр дистанційного навчання та контролю знань (ЦДНКЗ) ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” ухвалено Вченою Радою від 30 березня 2004 року та затверджено Положенням про Центр дистанційного навчання та контролю знань університету, розробленим відповідно до Концепції розвитку дистанційної освіти в Україні, Статуту університету та наказу ректора університету Ν94 від 23 квітня 2004 року з метою впровадження в навчальний і науково-дослідний процес університету сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, насамперед дистанційного навчання.

  Директором  Центру дистанційного навчання та контролю знань призначено доктора технічних наук, професора, Академіка Академії Технологічних Наук України,  директора Центру інформаційних технологій, завідувача кафедри інформаційних технологій Федорука Павла Івановича.

  Метою роботи ЦДНКЗ є впровадження в навчальний і науково-дослідний процес університету сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, насамперед дистанційного навчання.

  ЦДНКЗ був учасником міжнародної програми TEMPUS "Мережа електронного дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму" (Білорусь, Україна, Грузія – WeNet, 15.01.2010-14.01.2013).

  ЦДНКЗ брав активну участь у науково-дослідних роботах як внутрішньоуніверситетських так і держбюджетних програмах.

  З 2012 року ЦДНКЗ  реорганізовано у Відділ дистанційного навчання та моніторингу якості освіти, який у свою чергу складається з двох відділень: Відділення дистанційного навчання, Відділення моніторингу якості освіти, та приєднано до складу навчально-наукового інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання. 
  MasSerg © 2013. All Rights Reserved.
  Precarpathian university.Ukraine.